haber oku

Kim Takar Ünlüleri

kimtakar ~ 24 Temmuz 2013 ~ Manşet

tc-basbakanBatı’da sanat dünyasının en önemli isimleri arasında gösterilen çok sayıda ünlü, bugün İngiltere’de yayımlanan The Times gazetesine tam sayfa ilan vererek, Gezi Parkı’ndaki aşırı polis şiddeti nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ı eleştirmiş.

Başbakanın çokta şeyindeydi! O namertler neden Molotof atanları, esnafın dükkanlarına zarar verenleri, ortalığı savaş alanına çeviren provokatörleri eleştirmiyor? O namertler kimlerin ricasını yerine getiriyor.

Tamam önceleri Başbakanın bazı tavırları yanlıştı, hala da yanlış yönleri var. Bütün bu yanlış tavırlarda hiç mi muhalefet yaptığını sanan ülkenin, yüz karası siyasetçilerin suçu yok? O yüzden kimse kendini masum zannetmesin. Bu millet sizin sandığınız kadar salak değil. Daha önceleri Gezi Parkı eylemlerini destekleyen kişiler şu anda; ne kadar aptalmışım resmen gaza gelip Gezi Parkı Eylemi yaptığı sandıkları kişilere  destek verdiklerini ama daha sonra gelişmeleri takip ettiklerinde Gezi Parkı eylemi, amacının dışına çıktığını ve Gezi Parkını bahane edenler ülkeyi karıştırmak niyetinde olduğunu görünce pişmanlık duyup hata ettiklerini söylediler. Öyle zannediyorum ki, ilk eylem yapan kişiler bile yaptıklarına pişmandırlar.

Milletime şöyle bir çağrım olacak ülkemiz hakkında milletim hakkında senaryolar yazıp ülkemizi bölmeye ve karıştırmaya çalışan bu kişilere ve güçlere inat, Başbakan hatalı da olsa yanlış da olsa o bizim Başbakanımız, o bizim onurumuz, o Türkiye’nin onuru. İnadına ona sahip çıkmamız, hep birlikte ulus olarak destek olmamız lazım.

Kim Takar Aliyi


Etiketler: , , , , , ,

habere yorum yapın

Yorum yapın: